Допоможіть скласти речення зі словосполученнями не змінюючи їхньої форми у далекій подорожі, хорошій погоді ,у чарівній казці, у цікавій книзі

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
В юності мій дідусь був в далекій подорожі. При хорошій погоді у мене завжди чудовий настрій. У лісі було красиво , наче у чарівній казці. У цікавій книзі ми знайшли багато цитат.