Допоможіть составити повний фонетичний розбір слов : ґудзик, щока, прокинешся. Дуже потрібно!!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ґу-дзик - 2 склади: 1 склад - відкритий, наголошений, 2 склад - закр., ненаголош. [ґ] - пригол., дзв., твердий [у] - голосний, наголош. [дз]- пригол., дзв., твердий, познач. як дз з горизонтальною закритою півдужкою над звуком [и] - голосний, ненаголош. [к] - пригол., глухий, твердий 6 букв, 5 звуків. Що-ка - 2 склади: 1 склад - відкр., ненаголош., 2 склад - відкр., наголош. [ш] - пригол., глухий, твердий [ч] - пригол., глухий, твердий [о] - голосний,ненаголош. [к] - пригол., глухий, твердий [а] - голосний, наголош. 4 букви, 5 звуків. Про-ки-не-шся - 4 склади: 1 склад - відкр., ненаголош., 2 склад - відкр., наголош., 3 склад - відкр., ненаголош., 4 склад - відкр., ненаголош. [п] - пригол., глухий, твердий [р] - пригол., сонорний, твердий [о] - голосний, ненаголош. [к] - пригол., глухий, твердий [и] - голосний, наголош. [н] - пригол., сонорний, твердий [е] - голосний, ненаголош., наближений до и (познач. як е з маленьким и вгорі справа) [с':] - пригол., глухий, м"який [а] - голосний, ненаголош. 10 букв, 9 звуків.