Допоможіть терміново.1.Три іменники вжито в реченні?А. Шелестом опалого листя зітхає лісова стежка. Б. Стрічає клекотом мене сімя орлина. В. Тебе в піснях здіймаю я до зір.2.Підметом є виділений іменник у реченні?А. Паморозь "а...

Допоможіть терміново. 1.Три іменники вжито в реченні? А. Шелестом опалого листя зітхає лісова стежка. Б. Стрічає клекотом мене сімя орлина. В. Тебе в піснях здіймаю я до зір. 2.Підметом є виділений іменник у реченні? А. Паморозь "айстри" цілує. Б. Хочеш, розповім я "казку" гір? В. Білі розніжені "хмари" залопотіли крильми. Г. У кожній шибці "сонце" засвічу.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 - А Шелестом - іменник, листя - ім., стежка - ім 2 - В підмет - хмари, присудок - залопотіли