Допоможіть: Треба до цих речень: Починалось літо, сонце світило і бджоли літали додати обставину, додаток і означення

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
з обставиною Лiто починалось чудово. Сонце знову свiтило . Бджоли швидко лiтали. означення: Починалось гарне лiто. Ясне сонце свiтило. Лiтали маленькi бджоли.    додаток:  Бджоли лiтали над квiтками. Менi свiтило сонце.