Допоможіть утворити від поданих слів суфіксальним способом назви осіб за професі

Допоможіть утворити від поданих слів суфіксальним способом назви осіб за професією визначте суфікси за допомогою яких утворено ці слова (аптека,біатлон,космос,монтажний,музика,парашут,танець,фехтувальний,фінанси,трактор,учити,гумор,таксі,дресирувати,єкономіка,масаж,сценарій
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Аптекар - суф. ар Біатлоніст - суф. іст Космонавт - суф. авт Монтажник - суф. ик Музикант - суф. ант Парашутист - суф. ист Танцюрист - суф. юр, ист Фехтувальник - суф. ик Фінансист - суф. ист Тракторист- суф. ист Учитель - суф. ель Гуморист- суф. ист Таксист- суф. ист Дресирувальник - суф. альн,ик Економіст - суф. іст Масажист - суф. ист Сценарист - суф. ист