Допоможіть! вибрати рід іменників : суддя кофе фрау мосє собака плакса інтервю сочі борнео візаві метро міссурі поть біль кухар

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)суддя - чоловічий рід 2)кава - жіночий рід  3)фрау -  жіночий рід   4)мосьє - чоловічий рід 5)собака -  чоловічий рід 6)плакса -  спільний(чоловічий і жіночий)рід 7)інтерв'ю - середній рід 8)Сочі- жіночий рід (бо місто(ж.р.)) 9) Борнео -  чоловічій рід 10)візаві - спільний рід 11)метро - середній рі 12)Міссурі — жіночий рід( річка) 13)путь -  жіночий рід 14)біль - жіночий рід 15)кухар -  чоловічий рід