Допоможіть відгадати загадки і визначити число іменників: . 1. Ми стоімо завжди при вході, нас в хаті багато е. Хто входить и виходить, той перший нам руку подае? 2. Рідке, а не вода, біле, а не сніг? 3. Бурячок в землі дрімае,...

Допоможіть відгадати загадки і визначити число іменників: . 1. Ми стоімо завжди при вході, нас в хаті багато е. Хто входить и виходить, той перший нам руку подае? 2. Рідке, а не вода, біле, а не сніг? 3. Бурячок в землі дрімае, я швиденько виростаю. Свіжий борщик зварять з мене, не червоний, а зелений ?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1- обувь, 2-лед, 3 петрушка.