Допоможіть визначити межі речення,поставити розділові знаки і підкреслити голов?

Допоможіть визначити межі речення,поставити розділові знаки і підкреслити голов??і слова. Над криничкою верба схилилась на гілці кулик висить не минають люди кринички верба подає їм кухлик,а криничка пригодає водицею
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Над криничкою верба схилилась.(верба - підмет -підкресл. однією лінією ________ ; схилилась - присудок - підкреслюємо двома лініями)  На гілці кухлик висить (кухлик - підмет - ____________ ; висить - присудок- двома лініями ) Не минають люди кринички.(люди - підмет -_________; не минають - присудок - двома лініями) Верба подає їм кухлик, а криничка пригощає водицеюїх . (верба, криничка - підмет - _________; подає, пригощає - присудок - двома лініями)