Допоможіть визначити типи підрядних речень,головну і підряду частину 1)Хто не знає, той питається 2)Що посієш,те й пожнеш. 3)Не кажи гоп,доки не перескочиш

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) Той питається - головна, хто не знає -підрядна(складнопідрядне речення з підрядним з'ясувальним) 2)Те й пожнеш -головна, що посієш -підрядна(СПР з підрядним з'ясувальним) 3)Не кажи гоп -головна, доки не перескочиш -підрядна(СПР з підрядним часу)