Допоможить вправа 170 укр.мова 4кл друга частина автор м..с.вашуленко я вас благаююю?

Допоможить вправа 170 укр.мова 4кл друга частина автор м..с.вашуленко я вас благаююю??юююю плиззз
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Подані слова — прислівники; це можна визначити, поставивши до них питання.  2. 1) Все вище (присл.) піднімаються нові будинки. Це вище (прикм.) визнання на світі.  2) Нижче (присл.) опускаються осінні тумани. Нижче (прикм.) вікно розчинилося.  3) Ми пірнули глибше (присл.). Глибше (прикм.) блюдце було повне води. 4) Краще (присл.) відразу виконувати домашнє завдання, а не відкладати на потім. Краще (прикм.) яблуко я віддав другові. 5) На вулиці ставало все гірше (присл.). Гірше (прикм.) рядно бабуся підстилає під яблунею, щоб яблука падали на нього. 6) Ми пе боїмося, що буде складніше (присл.). Це завдання складніше (прикм.) за попереднє.  3. Однакові за звучанням і написанням слова можна розрізнити за значенням, поставленим питанням.