Допоможіть! Якими членами речення можуть бути фразеологізми? Назвіть приклади.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Присудок: Ви послухайте його і на вус намотайте.                                                      -------------------------                                                      ------------------------- Додаток: Він наговорив сім мішків гречаної вовни.                                         - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Обставина: Пішов козак світ за очі.                                - . - . - . - . - . - . -