Допоможіть з української мови 4 клас Записати тексти. Який з них можна назвати розповіддю? описом? міркуванням? Дібрати заголовки до кожного тексту. 1. Заселили свої будиночки-шпаківні шпаки. У садах і лісах щебечуть солов"ї, к...

Допоможіть з української мови 4 клас Записати тексти. Який з них можна назвати розповіддю? описом? міркуванням? Дібрати заголовки до кожного тексту. 1. Заселили свої будиночки-шпаківні шпаки. У садах і лісах щебечуть солов"ї, кують зозулі. Останніми до нас повертаються іволги, стрижі, очеретянки. 2. А чи замислювались ви над тим, чому одні пташки прилітають до нас раніше, а інші - пізніше? Виявляється, час їхнього прильоту залежить від того, коли в наших краях з"являєтья їжа для них. 3. У лисиці пухнасте густе хутро. Тіло у неї дуже рухливе. Воно може вигинатися і витягуватись уперед під час бігу. Ноги гнучкі й тонкі. Підошви жорсткі, кігті тупі, короткі. Хвіст під час бігу працює як кермо.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 розповідь(весна)  2 міркування(перельотні пташки)  3 опис(Лисичка)