ДОПОМОЖІТЬ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ, ДАМ 55 БАЛІВ. 6 клас Тема : Написана на картинці Завдання написані на картинці

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Г 2. Г 3. Б 4. А 5. 1-Б 2-В 3-А 4-Г Лінькуватий(-кува- суфікс) Сердечний(-еч- суфікс) Металевий(-ев- суфікс) Котячий(-яч- суфікс) 6. А коли я виросту, а дідусь стане зовсім-зовсім старенький - то я заміню його на рибальському баркасі і так само, як він, возитиму щоденно на риббазу переповнені засіки срібноокі скумбрії та кефалі. Частенько отак у вчительскій сперечались.