Сочинение на казахском языке на тему моё хобби с переводом на русский язык...Заранее спасибо...

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
менің әуес ісім - сурет салу. Ол да өнердің Бір түрі. Сурет салу сабақтары балабақшадан басталады. Сурет салу үшін альбом, бояулар, түрлі-тусты қарындаштар керек. Мен табиғатты, аңдарды саламын. Маган менің әуес ісім ұнайды. Мое хобби-рисовать. это одно из видов искусств. Уроки рисования начинаются с садика. Для того что бы рисовать нужны: альбом, краски, цветные карандаши. Я рисую природу и зверей. мне нравится мое хобби