Допоможіть з завданням, 6 класс укр мова,написати 6 речень з займенником і числівни

Допоможіть з завданням, 6 класс укр мова,написати 6 речень з займенником і числівником в одному реченні,вправа на завтра,жду допомоги
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я купила три троянди. Твоя кішка має одну тарілку з їжею.Мої батьки мають двох дітей. У моєї подруги на голові дві косички. У мене вдома стоїть один диван. На пасовищі у мого дідуся пасуться десять корів.