Допоможіть Знайти площу бічної поверхні прямої трикутної призми, висота якої до?

Допоможіть Знайти площу бічної поверхні прямої трикутної призми, висота якої до??івнює 10 см, а основа- прямокутний трикутник з катетом 5 см і гіпотенузою 13 см
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
РЕШЕНИЕ Вычисляем второй катет по т. Пифагора b² = c² - a² = 13² -5² = 169-25 = 144  b = √144 = 12 Площадь боковой поверхности S = P*h = (a+b+c)*h = (5+12+13)*10 = 300 - ОТВЕТ