Допоможіть зробити фонетичну транскрипцію вірша Зима ось-ось прилине. Д. Мегелик Пов'яли пишні квіти, Затих осінній сад. Туманом ліг на віти Холодний листопад. Повільно на світанні Бреде він у степах, Де листячком останнім Легк...

Допоможіть зробити фонетичну транскрипцію вірша Зима ось-ось прилине. Д. Мегелик Пов'яли пишні квіти, Затих осінній сад. Туманом ліг на віти Холодний листопад. Повільно на світанні Бреде він у степах, Де листячком останнім Легкий мороз пропах. В полях затихли луни, Замовкли трактори, А над зеленим руном Розносяться вітри. Зима ось-ось прилине, В снігах засне земля, І пісня хуртовини над нею загуля. Навстріч вітрам крилатим В долину до ріки Із гірки на санчатах Помчаться малюки.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вроде так. Скорее всего так