ДОПОМОЖІТЬ, БУДЬ-ЛАСКА!!! ТЕРМІНОВО!!ЗАВЧАСНО ДЯКУЮ С:Тіло рухається вздовж осі ОХ, і рівняння його руху має вигляд:х= - 50 + 5t а) Опишіть рух тіла (вкажіть координату тіла в момент початку спостереження, зазначте, у якому на...

ДОПОМОЖІТЬ, БУДЬ-ЛАСКА!!! ТЕРМІНОВО!! ЗАВЧАСНО ДЯКУЮ С: Тіло рухається вздовж осі ОХ, і рівняння його руху має вигляд: х= - 50 + 5t а) Опишіть рух тіла (вкажіть координату тіла в момент початку спостереження, зазначте, у якому напрчмку рухається тіло, який характер має його рух). б) Визначте координату тіла через 0,5 хв після початку спостереження. в) Якою є швидкість руху тіла? г) Через який проміжок часу після початку спостереження тіло опиниться в точці з координатою 80 м?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Общее уравнение движения :х=х0+vt, отсюда:а) Начальная координата х0=-50м,тело двигается прямолинейно и равномерно со скоростью 5м\с)б) через 0.5 часа ( 1800с) координата будет: х=-50+5*1800=8950м, если речь шла о минутах, то  х=-50+30*5=100в) скорость 5 м\сг) 80=-50+5t; t=(80+50)\5=26cвроде так, если все правильно поняла в вопросах:)