ДОПОМОЖІТЬ ВИРІШИТИ РЕБУС:ОЦЕ+ВЖЕ+ДУЖЕ=ВАЖКО ВИРІШИТИ ПОТРІБНО ЯКОСЬ ЦИФРАМИ! ДОПОМОЖІТЬ ЛЮДИ ПОДЯКУЮ ЗА ЦЕ І ЩЕ ВИЗНАЧУ НАЙКРАЩИМ!!!!!!!!!!

ДОПОМОЖІТЬ ВИРІШИТИ РЕБУС: ОЦЕ + ВЖЕ + ДУЖЕ = ВАЖКО  ВИРІШИТИ ПОТРІБНО ЯКОСЬ ЦИФРАМИ! ДОПОМОЖІТЬ ЛЮДИ ПОДЯКУЮ ЗА ЦЕ І ЩЕ ВИЗНАЧУ НАЙКРАЩИМ!!!!!!!!!!
Гость
оце + вже + дуже = важко 682 + 132 + 9532 = 10346