Допоможіть,будь ласка,провідміняти словосполучення:тиха ніч,українська молодь

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
н.в. тиха ніч          українська молодь р.в тихої ночі          української молоді д.в тихій ночі          українській молоді з.в. тиху ніч            українську молодь о.в. тихою ніччю     українською молоддю м.в. (на) тихій ночі  (на) українській молоді