Допоможіть!Виберіть три настанови з твору Володимира Мономаха, які,на вашу думку,не втратили значення і в наш час.поясніть як ви розумієте ці настанови

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Повчання, складений Володимиром Мономахом, звернена головним чином до його власним дітям, закликає людей в першу чергу виконувати заповіді, які залишив людям Христос: не вбивати, не відповідати злом на зло, виконувати свої клятви, не загордитися, не завдавати шкоди людям, поважати старших, допомагати нещасним і убогим. Поряд з настановами, які повністю відповідають заповідям Ісуса Христа, ми зустрічаємо і суто практичні поради: не знімати зброї поспіхом, не топтати чужі посіви, з пошаною приймати послів, вивчати іноземні мови. Ми можемо сказати, що всі поради Володимира Мономаха залишаються важливими і в наш час.