Допоможіть..Визначити атмосферний тиск на 20 поверсі(на горищі) будинку ,якщо біля фундаменту атмосферний тиск дорівнює 760мм.рт.ст. а висота кожного поверху 3м.. допоможіть..якщо незнаєте як вирішувати ну тоді допоможіть хоть ...

Допоможіть..Визначити атмосферний тиск на 20 поверсі(на горищі) будинку ,якщо біля фундаменту атмосферний тиск дорівнює 760мм.рт.ст. а висота кожного поверху 3м.. допоможіть..якщо незнаєте як вирішувати ну тоді допоможіть хоть як дано написать і що знайти потрібно...зараніє дякую
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
р2-р1= ро*gh h=(p2-p1)/g*ро po =1,29 1 мм.рт.ст=133,32 Па перевести все единицы и подставить в рабочую формулу .h= 5*133,32/10*1,29=51,67м