Допоможть написати діалог на тему "У бібліотеці " ( терміново )

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)- Привіт Сашко.  - Привіт Оленко!  - Петрику, а ти сьогодні йдеш в бібліотеку?  - Звісно. Сьогодні я хочу взяти декілька цікавих книжок з казками.  - Чудово! Я також сьогодні йду в бібліотеку.  - О, тоді йдемо разом.  - Давай.  - Ти читав ось цю книгу?  - Ні, Оленко. А ти?  - Я читала. Вона Дуже цікава!  - Зрозумів. Отже візьму я сьогодні саме цю книжку.  - Бери, вона дуже цікава.  - Оленко, а ти часто буваєш в бібліотеці?  - Так, Петрику. Тут дуже цікаво, і є багато книжок з малюнками.  - І я часто буваю в бібліотеці.  - Петрику скільки ти вже ходиш в бібліотеку?  - Три роки, а ти?  - А я два.  - Гаразд Оленко, я пішов додому. Бувай!  - До зустрічі Петрику!   2)-Добрий день  -Добрий, ви щось хотіли?  -Так, я хотів взяти книгу -Яка книга вам потрібна?  -Яку ви можете порадити?  -Я думаю, тобі сподобається книга Івана Багряного "Тигролови". Ось подивись -Я візьму її -Клас, прізвище?  -..(такий то клас, таке то прізище)  -Візьми  -Дякую, до побачення -До побачення