Допоможыть, дуже срочно!!!!!скласти 3 складнопідрядні речення з з'ясувальною частиною за схемами: 1.[...дієсл],(як...)? 2.[...присл],(коли)! 3.[...прикм],(що...).

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Холодні зірки мерехтіли в темному небі й показували Чумацький Шлях , що простягавя у вічність двома велетенськими кривими коліями. 2.  У дуплі шерехнув вітерець , коли на шляху стихла пісня. Вибачай , третього незнаю)