Доповідь на тему"Яка людина може бути по справжньому щаслива"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
. Я  думаю що справжне щастя- це не гроші .Щаслива людина це та  в якою  є вірні і веселі друзі .Бо вірний друг це справжній дорогоцінний скарб . Також людина в якої є тато і мама це повноцінна дитина вона завжди щастлива. Адже батьки можуть підтримати , допомогти в скрутну хвилину .  Одже щастя це один з найпотрібніших речей які потрібні для життя.