Доповни речення словами з довідки. У нас зимують такі птахи:.....................У теплі кр

Доповни речення словами з довідки. У нас зимують такі птахи:.....................У теплі краї відлітають ............Довідка: Жайворонок, горобець, дятел, журавель, синиця, ластівка, лелека, зозуля, голуб, грак, шпак. Помогите пж.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У нас зимують такі птахи: горобець , дятел , синиця , голуб , грак . У теплі краї відлітають жайворонок , журавель , ластівка , лелека , зозуля , шпак.