Доповни речення.Найхарактернішою рисою рослин є їхня здатність до ......Зелене забарвлення рослин зумовлене пігментом......Рослини перетворюють..........енергію на енергію створених ним .................речовин.За способом жив...

 Доповни речення. Найхарактернішою рисою рослин є їхня здатність до ...... Зелене забарвлення рослин зумовлене пігментом...... Рослини перетворюють..........енергію на енергію створених ним .................речовин. За способом живлення рослини належать до..........
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
фотосинтезу хлорофілом сонячну    органічних автотрофів