Доповни рядки словами,що римуються. Літака веде ..., робітник йде на ..., школярів учитель ..., космонавт в ракеті ...! Кожний знає своє... . Робить чесно його, вміло.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Найди в интерте решениеТам точно всё будет
Гость
Літака веде пілот, робітник йде на завод, школярів учитель вчить, космонавт в ракеті мчить! Кожний знає своє діло . Робить чесно його, вміло.