Доповніть речення: 1) У моїй родині взамодопомога ..... 2) Мої обов'язки в сім'ї .... 3) Умоїй сім'ї розподіл обов'язків такий:.....

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. ... - це найперше, що  ми маємо виконувати. 2. ... заключаються в тому, аби повністю виконувати домашні справи. 3. ... мама, готує їсти, тато, допомагає мамі, та ремонтує  машину, я, навчаюся, та за наявності вільного часу допомагаю батькам.