Доповніть речення 1) Вітер дув так сильно , що... 2) Хмара насунулась на небо , аж... 3) Опадів було скільки , що... 4) Ми їхали так швидко , наче... 5) Як...,так буде й земля родити 6) Чим...,тим ясніша блискавка

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вітер дув так сильно, що зірвав у хаті стріху.   Хмара насунулась на небо, аж світу Божого не видно. Опадів було скільки, що рівень води досягав  дверей автомобілів.  Ми їхали так швидко , наче за нами гналася стая вовків. Як будеш робити,так буде й земля родити. Чим темніше небо, тим ясніша блискавка.