Доповніть речення своїми прикладами : "Не дружити-- це коли....

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Не дружити- це коли не вірити один в одного. Завжди зраджувати таємниці один одного. Говорити не правду в очі. Говорити за спиною. В моєму житті був такий випадок коли мій кращий друг який мене завжди пригнічував обзивав і не цінував нашу дружбу. Зрештом ми посварилися а далі не так общалися як давно у мене з'явився новий другий друг кращий