Доповніть речення так, щоб у першому випадку воно було простим з однорідними членами, у другому складносурядними, у третьому безсполучниковим.Речення: Повіяв холодний вітер
Доповніть речення так, щоб у першому випадку воно було простим з однорідними членами, у другому складносурядними, у третьому безсполучниковим.
Речення: Повіяв холодний вітер
Ответ(ы) на вопрос:
1-повіяв холодний вітер, дуже холодний. 2-повіяв холодний вітер, і з ялини впала шишка. 3-повіяв холодний вітер, тихо наступає зима.