Доповнити оповідання на годині спілкування учні сьомого класу ділилися своїми захопленнями.Усі охоче розповідають про улюблене заняття.У тім кожен залишався переконаним що його вибір найкращий.Одно стайність запанувала коли сво...

Доповнити оповідання на годині спілкування учні сьомого класу ділилися своїми захопленнями.Усі охоче розповідають про улюблене заняття.У тім кожен залишався переконаним що його вибір найкращий.Одно стайність запанувала коли своїм улюбленим заняттям поділилася...
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вчителька і вони важали що в ней найкращій вибір.