Доповнити речення однорідними членамиНа уроці української мови ми слухаємо, ... , ... .Вулицями міста їздять трамваї, ... , ... .На Буковині живуть українці,румуни, ... , ... .

Доповнити речення однорідними членами На уроці української мови ми слухаємо, ... , ... . Вулицями міста їздять трамваї, ... , ... . На Буковині живуть українці,румуни, ... , ... .
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. пишемо, читаємо 2. машини, автобуси, тролейбуси 3. словени