Допущего помилку при заміні прямої мови непрямою в рядку А Микола запитав у брата,коли вони підуть до аквапарку.Б Учителька оголосила дітям,що на канікулах вони відвідають Краків.В Я запитав у Олесі,то чим можу тобі допомогти.Г...

Допущего помилку при заміні прямої мови непрямою в рядку  А Микола запитав у брата,коли вони підуть до аквапарку. Б Учителька оголосила дітям,що на канікулах вони відвідають Краків. В Я запитав у Олесі,то чим можу тобі допомогти. Г Олег радісно вигукнув,що отримав найвищий бал за контрольну роботу. Д Федір відповів мені,що додому поки що не піде,бо створює новий сайт школи. Допоможіть
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
В. Потрібно: " Я запитав у Олесі, чим я можу їй допомогти"