Дорогі друзі! допоможіть написати твір-опис з української мови. "Зимовий день" Дуже потрібно на завтра)) Спасибі!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я люблю зиму, а особливо зимовий день. Мені подобаються сніжинки які падають з неба і хлопці які старанно ліплять сніговика. Я не байдуже ставлюся до зими. Ця пора року викликає у мене чудове відчуття! Адже це так здорово коли хтось з друзів кине в тебе сніжком або штовхне в замет, а ти смієшся і за допомогою руки друга встаєш і продовжуєш снігову війну! Прекрасно коли ти йдеш з товаришем і одна з подруг простягає руку і з задоволеним виглядом говорить:-Сніжинки! Це так чудово коли після школи завалюєшся в замет і намагаєшся зробити ангела водячи руками і ногами по мокрому снігу. Коли береш бурульку з криши і згадуєш як в дитинстві ти порівнював це з морозивом.  Загалом, я дуже люблю зиму! А особливо Зимовий день, коли можна приємно повеселитися в товаристві друзів!