Дорослі і діти назбирали однакову кількість ящиків помідорів .Дорослі зюирали по 9 кг помідорів у кожний ящик,а діти по 6кг.Скільки кг.плмідорів зібрали дорослі якщо діти зібрали 60кг помідорів

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Діти-?ящ по 6кг зібрали-60 кг } зібрали ящ однаково Дорослі-?ящ по 9кг зібрали-?кг Розв'язування 1)60:6=10(ящ) -це у дітей або у дорослих 2)9*10=90(кг)-це зібрали дорослі Відповідь:90кг помідорів