Дошколярка Ніна читає за 2 хв 40 слів,а її брат третьокласник читає за 1 хв на 90 слів більше,ніж Ніна, Скількі слів за хвилину читає Нінин брат?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Привет! Могу предложить тебе такой вариант:                                           Розвязання  1) 40:2=20(сл) - читає Ніна за 1 хвилину.  2) 20+90=110(сл)  Відповідь: 110 слів читає за хвилину Нінин брат.