Доведіть,що клітина одноклітинних твариноподібних організмів-цілісний організм

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Одноклітинні твариноподібні організми -це цілісний організм. Це доводить єдина цитоплазма, що входить до органел клітини. Також під мікроскопом можна побачити клітинну мембрану організму. Якби це було 2, або більше організмів то б їх розділяла б сама клітинна мембрана. Інші оргагели організму працюють як один організм, це також доводить що одноклітинні організми-це один цілісний організм.