Доведіть,що Самойло Кішка- герой , який здатний пожертвувати власним життям заради волі рідного краю.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Самійло Кішка виступає вірним сином волелюбного народу, художнім втіленням його ненависті до іноземних поневолювачів.Він людина незламної моральної сили, високого патріотичного обов*язку, йому не властиві вчинки заради особистої вигоди.його ніколи не залишає мужність і відвага: ні тоді , коли він здійснює сміливий план захоплення галери , ні тоді, коди козатцька галера зустрічається в морі з турками-яничарами!