Доведіть,що цвіркун та заєць знаходяться на одному трофічному рівні,кроти та миші-на різних трофічних рівнях,сапротрофні та хемосинтезуючі бактерії розміщуються на протилежних кінцях ланцюга живлення.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ланцюг живлення починається з продуцентів,потім консументи різних порядків,потім редуценти. Тобто і цвіркун і заєць,що живляться рослинною їжею,будіть консументами 1 порядку,миші також,живлячись зерном- консументи 1 порядку,а кріт-комахоїдна тварина тому це вже консумент 2 порядку. Хемосинтезуючі бактерії-автотрофи,вони на початку трофічного ланцюга,а сапротрофні бактерії розкладають органіку(редуценти) і розташовані в кінці ланцюга живлення.