Доведіть, що не зважаючи на несприятливі умови, українська культура розвивалась.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Незважаючи на несприятливі умови розвитку, українська культура продовжує розвиватися, адже були створені умови пробудження української свідомості, накопичення національно-культурного потенціалу, відновлення історичного методу при аналізі питань походження українського народу, його древніх коренів. Внаслідок цього відбуваються зміни в образотворчому мистецтві (авангардистські течії і національна тематика) , музиці (український рок, фестиваль "Червона рута"), кіно (звернення до історичної тематики) починали повертатися до творчості реабілітовані українські письменники.