Довжина сторони рiвностороннього трикутника 12 см. Знайди площу квадрата, периметер якого дорiвнюе периметру цього трикутника.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
трикутник рівносторонній, отже усі сторони по 12см. 12+12+12=36(см)-це буде периметр трикутника. 36:4=9(см)-це довжина одної сторони квадрата. Значить площа квадрата буде 9*9=81сантиметр
Гость
12*12=144см2 площадь квадрата