Довжина трамвайного маршруту 15 цілих три четвертих км. На маршруті 12 зупинок‚ на кожній з яких трамвай стоїть одну цілу одну шосту хв. За який час трамвай подолає весь маршрут, якщо його швидкість дорівнює 13 цілих одну восьм...
Довжина трамвайного маршруту 15 цілих три четвертих км. На маршруті 12 зупинок‚ на кожній з яких трамвай стоїть одну цілу одну шосту хв. За який час трамвай подолає весь маршрут, якщо його швидкість дорівнює 13 цілих одну восьму км/год?
Ответ(ы) на вопрос:
Наступного тижня вздовж трамвайного маршруту №2 запрацюють інформаційні дисплеї, які показуватимуть час приїзду трамваю. Сьогодні ввечері, 30 липня, або ж завтра, вони запрацюють у тестовому режимі, тобто відображатимуть не всі дані по руху трамваїв. Всього на маршруті трамваю «двійки» встановили 16 електронних табло. Ще 8 змонтували на маршруті трамваю №6, однак зараз вони не працюють, тому що трамвай не курсує по своєму маршруту. - See more at: http://tvoemisto.tv/news/tsogo_tyzhnya_elektronni_tablo_na_tramvaynyh_marshrutah_testuvatymut_zaprat....