Драма комедия опера балет пьеса койылым режиссер корыныс орындаушы сахна сойлем курау керек

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Менын анам драма жанрндагы фильмдерды унатады.Быз комедия кордык.Апам опера-балет театрына барды.Мен достарыммен пьеса тамашаладым.Сыныптамтарым корыныс койды.Асаналы атамыз атакты режиссер.Агам койылым тамашалады.Орындаушынын даусы анык шыкты.быщге сахна керек.