Друзья, помогите пожалуйста с бұйрық рай!Даю 100 БАЛЛОВ Мне нужно просклонять два ?

Друзья, помогите пожалуйста с бұйрық рай!Даю 100 БАЛЛОВ Мне нужно просклонять два ??лова айт и оқы О Б Р А З Е Ц Мен барайын Біз барайық Сен бар Сендер барыңндар Сіз барыңыз Сіздер барыңыздар Ол барсын Олар барсың Мен бармайынен Біз бармайық Сен барма Сендер бармаңдар Сіз бармаңыз Сіздер бармаңыздар Ол бармасын Олар бармасын Очень надесюь на вашу помощь! Жду ответа от того кто действительно разбирается жру профессионала!:)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мен айтамың-біз айтамыз сен айтасың -сендер айтысындар сіз айтасыз -сіздер айтасыздар ол айтсың- олар айтсың мен оқимың -біз оқимыз сен оқисын - сендер оқисындар сіз оқисыз-біз оқимыз ол оқиды-олар оқиды