Друзья, помогите пожалуйста сделать №35,№36, 37!

Гость
- 36 -Good morning! This is Alex speaking. Can I speak to Mag?  - I'm sorry. She isn't in.  - What a pity! - Can you phone back at 8 o'clock? -Of course, I can. Thank you. Good bye - Good bye -
Гость
/\/ 35. -Can I speak to Alice? -I'm sorry. She isn't in. -Can you phone back at 7 ? -What a pity! -Of course, buy!