Дуже потрібно!!! будь ласка!!!дам багато балівДано дві паралельні площини альфа1, і альфа2, і точка а, яка не лежить в жодній з цих площин. Через точку А проведемо довільну пряму. Нехай х1 і х2- точки перетину її з площинами ал...

Дуже потрібно!!! будь ласка!!!дам багато балів Дано дві паралельні площини альфа1, і альфа2, і точка а, яка не лежить в жодній з цих площин. Через точку А проведемо довільну пряму. Нехай х1 і х2- точки перетину її з площинами альфа1 і альфа 2. Доведіть, що відношення довжин відрізків Ах1:Ах2 не залежить від узятої прямої.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
сколько баллов дашь?