Дуже потрібно допоможіть будьласка!!!!!!! 1.Як я літаю,то спокою не маю: ви за мною бігаєте.А як моє чадо (дитя) до вас лізти радо,ви його об землю кидаєте.Отак бува в літі.Де ж та правда в світі?2.Що то воно:у воді водиться,з ...
Дуже потрібно допоможіть будьласка!!!!!!!
1.Як я літаю,то спокою не маю: ви за мною бігаєте.А як моє чадо (дитя) до вас лізти радо,ви його об землю кидаєте.Отак бува в літі.Де ж та правда в світі?2.Що то воно:у воді водиться,з хвостом родиться,а як виростає,хвіст відпадає?3.Два ряди сорочок,а між ними фартушок.4.Як не бий,він не заплаче,тільки сам завзято плаче.5.Їду я,їду-ні коліс ні сліду.6.Летить стріла вогняна,ніхто її не спійма.7.Мене б"ють,товчуть,ріжуть,а я все терплю і всім добром плачу.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. м'яч
2. жаба
3. язик та зуби
4. м'яч
5. лодка(човен)
6. блискавка
7. хліб
Гость
4) м"яч
5) човен,
6) блискавка
7) Хліб