Дуже прошу допоможіть !!!! Діагональ бічної грані правильної чотирикутної призми дорівнює l і утворює з площиною основи кут . Знайдіть площу бічної поверхні призми.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
пррвшшгргкшкр кгшр гршг гвршгыра гргвыр пывгшрыв пыпргышврп гвпрывшгр гывргы гр гршгыв гырагш пгр гргшршгыв гпршгрп гр г    шгшвры ывргш ышпр вшгрвшы ышвырп ывшавырп ыгвпрк нм пкршвртм р шашн     гшип ргавгшвар пг иг шпр вшгвап авлаорг шмтшшгстив ла гмш       г∫⇔∛∛∛∴∵∅∞㏑㏒⇅